ul. Wiejska 71, 11-100 Lidzbark Warmiński
+48 89 767 39 91
biuro@hmlnosewicz.pl

Przemysł Chemiczny

Urządzenia i zbiorniki ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego

Przez lata produkcji mieszalników, zbiorników, reaktorów dla przemysłu chemicznego często spotykaliśmy się z różnymi specyficznymi wymaganiami klienta, które musiały spełnić nasze urządzenia.

Zbiorniki dla przemysłu chemicznego charakteryzują się głównie wysokimi parametrami nadciśnienia jak i podciśnienie, różnicą temperatur oraz wymagającym medium.

Dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji zbiorników dla przemysłu chemicznego jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej rygorystycznym wymaganiom i normom.

Dla zachowania jakości HML Nosewicz stosuje najwyższe standardy, aby sprostać wymaganiom jakimi charakteryzuje się przemysł chemiczny, np.:
– Urządzenia z certyfikatem ATEX
– Materiały posiadające zgodność z NACE MR 0175, ISO 15156 oraz ISO 17945
– Zgodność z NORSOK M-101 , M-601
– Zgodność z ASME IX
– Zgodność z EN 13448
– Zgodność z EN 13445
– Rozszerzone badania NDT o PMI Test , Ferrite Test , Hardness Test
– Obliczenia zmęczeniowe w programie ANSYS Fatigue Module
– Obliczenia wytrzymałościowe w PVT Elite oraz VVD.
– Nadzór Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (International Welding Enginner – IWE)

Zbiorniki chemiczne

Przez wiele lat naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją wysokiej jakości mieszalników, zbiorników chemicznych i reaktorów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów w branży chemicznej. Każdy projekt, z którym się spotykamy, niesie ze sobą unikalne i specyficzne wymagania, które nasze urządzenia muszą spełniać.

Zbiorniki przeznaczone do zastosowań w przemyśle chemicznym cechują się przede wszystkim wysokimi parametrami nadciśnienia i podciśnienia, znacznymi różnicami temperatur oraz wymagającymi środkami chemicznymi. Nasze doświadczenie w produkcji zbiorników dla tego sektora umożliwia nam skuteczne radzenie sobie nawet z najbardziej rygorystycznymi normami i wymaganiami klienta.

Zbiorniki dla przemysłu chemicznego

Podczas projektowania i produkcji zbiorników chemicznych kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz trwałość naszych produktów. Dzięki temu możemy zagwarantować nie tylko efektywne spełnienie złożonych wymagań technicznych, ale także długą żywotność i niezawodność naszych urządzeń.

Nasz zespół inżynierów i specjalistów posiada głęboką wiedzę z zakresu materiałoznawstwa i technologii produkcji, co pozwala nam dostosowywać każdy zbiornik do konkretnych warunków pracy oraz rodzaju przechowywanych substancji chemicznych. Współpracujemy ściśle z naszymi klientami na każdym etapie procesu, aby zagwarantować pełne zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacyjne rozwiązania oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, jesteśmy dumni z faktu, że nasze zbiorniki dla przemysłu chemicznego są nie tylko zgodne z najwyższymi standardami, ale także przyczyniają się do efektywności i bezpieczeństwa operacji naszych klientów.

Call Now Button